.

.

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Не двоумете се повеќе и да се купи сега.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 【Производ Перформанси】Нашата лице маска за мажите е многу флексибилен, може да се прилагоди на позицијата која најдобро одговара на вашите уши.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Производ Description Our ткаеше лицето маска за жени со носот жица се задоволат тековните потреби на прашина-доказ, ладно-доказ, и декорација, и пакувањето е многу дизајнирани. 【Материјал Големина】големината на bandana маска е (5.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 【Прв клиент】:Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви ги даде на повеќето внимателен услуга.И тоа е перат и прашина-доказ и ладно-доказ, можете да ги носите во било кој временски услови.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Нашата симпатична лицето маска за жените нема да ве разочараме.Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, може да имате било какви прашања Консултирајте се со нас во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види, може да се купи со доверба.Лицето маска перат ќе биде најдобар избор за Божиќ, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Наставникот Ден, Денот на Благодарноста и Роденденски подароци.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа е најдобар избор како подарок.И нашата лице маска за обновливи дизајни носот жица, кој е дизајниран да се зацврсти вашата маска за вашиот нос.Нашата лице bandanas маска е направен од високо-квалитет 100% полиестер влакна и удобно ткаенини, кои ви даваат најмногу удобно искуство.Specification Adult Unisex Note Because печатење и мерни методи се направени рачно, ве молиме овозможи мало грешки во производот. 【Количество Пакување】:Нашата лице маска за жените имаат џеб дизајн со два Филтри, која може да филтер средена, па можете да повторна употреба тоа.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.48)" и лесен и лесно да се носат. 【Најдобар Подарок】 : Нашата bandana маска вклучува многу интересни дезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент