.

.

Хром Финиш Метал Амблем S14 Значка (Црно Писмо)

Хром Финиш Метал Амблем S14 Значка (Црно Писмо)

DEN 141.12

Пристапност
Во достапна форма

▶️ Направен од Висок Квалитет на Метал; Добро за Автомобил Тело Декорација или Замена. ▶️ Го подобрат Изгледот на Вашето Возило. ▶️ 3 M Двојно Двострано Лента База е Погодна за Надворешни Употреба. ▶️ Ја исчистите Површината Пред Лепење На е Високо Recommanded. ▶️ Околу 4mm Дебелина / Вкупно Димензии 75mm x 20mm.Нашиот Амблем Налепница е добро за автомобил тело декорација за подобрување на изгледот на вашиот автомобил, камион или било универзална употреба.Хром метал материјал доаѓа со лепило 3 M двојно двострано лента на грбот за надворешни употреба.Тоа е лесно да се држиме за (само лупам и стап) за да се заменат или да се подобри вашето возило изглед.Чистење на површината каде што сакате да се применува на decal амблем налепница пред да се држи го.Притиснете и држете го копчето за додека е високо recommanded.Пакет се Вклучени : 1 x Decal Амблем Налепница.

Главните карактеристики

Избор на клиент