.

.

Beautiplove Тапациран Платформа Кревет Рамка со Scalloped Headboard,Метал Slat Поддршка/Не Кутија Пролет Потребните/Лесно Собранието/Душек Фондацијата Светло Сива боја,Полн

Beautiplove Тапациран Платформа Кревет Рамка со Scalloped Headboard,Метал Slat Поддршка/Не Кутија Пролет Потребните/Лесно

DEN 1341.60

Пристапност
Во достапна форма

Scalloped Headboard : Тапациран со трајни копчето tufting за елегантен изглед, на неутрален тон, го прави лесно да одговара со сите видови на оркестарот.Не Кутија Пролет е Потребно : Трајни дрво slats поддршка и го продолжи животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролет душек без потреба за кутија пролет.Лесно Собрание : Сè што ви треба е ефикасно спакувани во една кутија, вклучувајќи ги и сите делови, алати и инструкции.Други додатоци на креветот рамка се сместени во внатрешноста на патент зад headboard.Издржлив Дизајн : Силна рамка со здрав челик slat структура, Централна засилен slat поддршка за поголем капацитет, не квичат, да обезбеди добар сон.само совршен за семејни потреби.товарот капацитет на твин големина на кревет рамка е 300-400 lbs, полна големина е 400-500 lbs, и кралицата големина е 500-600 lbs.Нашата Услуга : Прашања ќе се одговори во рок од 24 часа; бесплатен замена, делови на располагање со било која причина.Враќање без било каква причина во 365 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент