.

.

2 парчиња Креативни Кристал Телефон Lanyards Исклучителна Декоративни Телефон Виси Ремени - Хривнија Зглоб

2 парчиња Креативни Кристал Телефон Lanyards Исклучителна Декоративни Телефон Виси Ремени - Хривнија Зглоб

DEN 2128.80

Пристапност
Во достапна форма

Овие таписерии телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.Направени од добар квалитет кристално материјали, трајни производи за употреба.Кристално монистра направи телефонот lanyards повеќе убави и креативни.Овие телефон виси ремени се многу лесно да се инсталира како и да ги отстраните.Тие не може да се вашите мобилни телефони, но, исто така, може да биде добар украси.Description These се lanyards за мобилен телефон, кои се направени од добри квалитетни материјали, трајни производи за употреба.Исклучителна телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.На монистра се направи телефонот lanyards повеќе убави и креативни.Карактеристики - Материјал : Стакло - Size : About20. 00 X4. 00 X0. 80см/7. 86 X1. 57 X0. 31inch - Направени од добар квалитет кристално материјали, трајни производи за употреба.- Овие таписерии телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.- Кристално монистра направи телефонот lanyards повеќе убави и креативни.- Овие телефон виси ремени се многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.- Тие не може да се вашите мобилни телефони, но, исто така, може да биде добар украси.Пакет Including2 x phone lanyards.

Главните карактеристики

Избор на клиент