.

.

DOYOLLA 3-бран Перфорирани Baguette Леб Печење Комплет Вклучувајќи Леб Куци, Scraper & Тесто Бесплатен Крпа за Професионални & Дома Пекарски

DOYOLLA 3-бран Перфорирани Baguette Леб Печење Комплет Вклучувајќи Леб Куци, Scraper & Тесто Бесплатен Крпа

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Најдобри за создавање на здрава уметничките леб.Не-леплива ефект, го спречува губење на влага, додека за печење.Во согласност со ЕУ храна стандард, се безбедни за употреба.Рака мие со топла вода и чувајте се исуши по чиста.Пакет се вклучени : 1 X 3-бран Перфорирани Baguette Пан + 1pcs Леб Куцо +1pcs Тесто Scraper+Тесто Couche (29.5" × 18").

Главните карактеристики

Избор на клиент