.

.

ISYSUII Кристал Сјајот Телефон Вратот Lanyard за Жени, Девојки, Универзален Мобилен Телефон Ремени Crossbody Lanyard Мобилен Телефон Синџири Beaded Јаже за Мобилен Телефон Случај Ви

ISYSUII Кристал Сјајот Телефон Вратот Lanyard за Жени, Девојки, Универзален Мобилен Телефон Ремени Crossbody

DEN 484.80

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе Апликации : Нашиот мобилен телефон lanyard е погодна за сите паметни телефони, а исто така се погодни за прикачување да телефони, камери, MP3, keychains, Airtags, лични карти, U дискови, i Pods, име ознака, ситните, трепка, светло - тежина електронски додатоци, чанти и други предмети.Одлична декорација за рачно изработени накит додатоци.Анти - Загуби : Ова креативни мобилен телефон wristband лесно може да се залепи за телефонот случај или мобилен телефон, уникатен копчето интерфејс дизајн, тоа е толку лесно да се инсталира и расклопување., силна и цврста, и на рака може да се закачи на врат на телефонот од паѓање или губење.На ѓердан станува моден украс кога ќе unhook тоа.Можете да го носите насекаде, во канцеларии, училишта или дома, или да одат на забави, банкети и топки, или како носи тоа да трговски центри, кафетерии или фото студио.Можете да го носат во затворени простории или на отворено, итн.Добар Подарок Избор : На lanyard е совршен подарок за вашите семејства или пријатели.Тоа е исто така одлична за вашиот секојдневен живот и работа, користење и идеален како крстарење lanyard во вашето патување.Ако имате било какви проблеми ве молиме слободно пратете ни порака.Опис на производот : Идеална за луѓето да носат мобилен телефон и id значка носителот уреди погодно.Чувајте ги вашите уреди безбедно и корисна за да се движат.Со овие lanyards, ID Значка Носител на Името на ознаката,повеќето мобилни телефони, USB флеш диск, keychain и уредите би можеле да се применат.Лесно да се закачите и откачете за објект со lanyard port/дупка Одговара за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот, име на носителот на ознака, значка носителот, ВИП, Настани, Tradeshows,Итн.Спецификации : Тип : Мушка синџир Ѓердан мода Убава Количина : 1 Материјал : Мушка синџир Пакетот вклучува : 1 x Мушка синџир Ѓердан Lanyard.

Главните карактеристики

Избор на клиент