.

.

SuanlaTDS Метал Dustproof Приклучоци Компатибилен со iPhone 5/6/ 7/8/ X/XS, Вклучени Телефон Порта за Чистење со Четка за Полнење, Мобилен Телефон Говорникот за Чистење со Четки, Тел?

SuanlaTDS Метал Dustproof Приклучоци Компатибилен со iPhone 5/6/ 7/8/ X/XS, Вклучени Телефон Порта за Чистење

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет содржина】4 x метал телефон dustproof приклучоци, 5 x phone говорникот, четка за чистење, 5 x порта за чистење со четка, 3 x најлон четка, 17 парчиња во вкупно, сеопфатен комплет да се исполнат барањата на телефонот чистење задача.Ако вие ќе примите некоја случајно оштетен објект или имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. ⭐ ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Suanla TDS, ние искрено се надевам дека ќе имаат релаксирачки и удобен шопинг искуство.Пролет венец, лале цвет вратата knocker, ден на мајката, врата ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент