.

.

iplusmile Телескоп за Деца Почетници Астрономски Refractor Телескоп Tripod Пронаоѓач Обемот Преносни Патување Телескоп за Истражување На Месечината Својата Craters

iplusmile Телескоп за Деца Почетници Астрономски Refractor Телескоп Tripod Пронаоѓач Обемот Преносни Патување

DEN 2155.20

Пристапност
Во достапна форма

Најдобар помошник за деца да се види ѕвезди и месечина во текот на ноќта или да ги набљудуваат планетите.Нема алатки се потребни за собрание, телескоп комплет со лесни tripod оди заедно.Совршен роденден, денот на Благодарноста, Велигден Ден подароци.Изработен од квалитетен материјал, многу издржливи, можат да се користат долго време.Фантастичен подарок за вашите деца да се истражуваат астрономија простор.Опис Телескоп за Деца Почетници Астрономски Refractor Телескоп Tripod Пронаоѓач Обемот Преносни Патување Телескоп за Истражување на Месечината Својата Craters Карактеристики - Боја : Црна Димензии : 37. 00 X28. 00 X16. 00cm/ 14. 54 X11. 00 X6. 29inch - Материјал : ABS Пакет Вклучувајќи 1 x Астрономија Телескоп.

Главните карактеристики

Избор на клиент