.

.

ERPART 3.0 L Литар Врежана Црно на Високо Полиран Сребро Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate Компатибилен со Кадилак Chevrolet Dodge на Ford GMC Џип Тојота Субару Фолксва?

ERPART 3.0 L Литар Врежана Црно на Високо Полиран Сребро Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate Компатибилен

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

ERPART Бренд Амблем е направен од Авион квалитет на T-6061 Алуминиум,100% времето доказ.НЕ се евтини, винил и decal симболи најчесто се наоѓаат на Интернет.Значително подобар квалитет!Врши со Специјални Алуминиумски да се создаде 3-dimentional форми (Врежана).Брза и лесна инсталација!Прибл.Ширина 4.5" инчи x Висина .79" инчи [114 мм x 20 mm].Авион на квалитетот на Т-6061 Алуминиум, 100% времето доказ.НЕ се евтини винил decal или амблем.Долготрајни Заврши, Висок Квалитет На Амблемот.Направени со Авијација-одделение тенка Алуминиумска дека е Врежана (3-Димензионални).Доаѓа со 3 M самолепливи поддршка.Подготвени да се држиме за БИЛО каква рамна површина.Компатибилен со CTS Equinox Стелт Избега Фузија Ranger Сонда Терен Grand Cherokee Наследство Пустош Camry Авалон 4 Runner T100 Touareg. 3.0 L Литар е Прибл.Ширина 4.5" инчи x Висина .79" инчи [114 мм x 20 mm].Амблемот е направен од високо-квалитет, авиони алуминиум и хард-елоксирани заврши за долга-трајни резултати.Тоа доаѓа со самолепливи 3 M лента за лесна, едноставна инсталација.Тоа може да се инсталира на БИЛО каква мазна површина внатре или надвор секое возило.Увезени од Јапонија.Можете да инсталирате овој амблем на трупот, fenders, внатрешни работи конзола, итн. *Забелешка : Некои амблеми, исто така, изгледа одлично на мобилни телефони, лаптопи и компјутери. **Забелешка : Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат. ***ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека овие НЕ се евтини Винил и Decal Амблеми продаваат сите со најмногу на Интернет.Амблемот е направен од висок квалитет на Тенки АЛУМИНИУМ и е значително различни.

Главните карактеристики

Избор на клиент