.

.

Мрзливи Сузан-Пластични Јасно Ротирачки Turnable Кабинет Организатор со Dividers,Врти Козметички Шминка Организаторите за Countertop Табела Провизии Бања,СРЕЌА-ОДИ

Мрзливи Сузан-Пластични Јасно Ротирачки Turnable Кабинет Организатор со Dividers,Врти Козметички Шминка Организаторите

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

【ТРАЈНИ КВАЛИТЕТ】Направени од издржлив BPA и Хлор слободни, да се загрози-отпорна пластика која е лесно да се чисти со благ сапун и вода.Забелешка : не ставајте го во машина за миење садови. 【СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА ПЕРФОРМАНСИ】 плочата организатор висока надворешниот ѕид спречува предмети од лизгање исклучите кога палета ротира.Оваа трајни организаторот може лесно да се врти без bumping или запирање. 【ФЛЕКСИБИЛЕН ПРОСТОР】 Ова 12 инчен мрзливи сузан плочата има две отстранлив партиции да дизајн свој простор според големината на предмети, одличен зачин за шише, конзервирана стоки, медицина и бања производи. 【ЈАСНА ВИЗИЈА】 јасно пластични материјали ви овозможува лесно да ги видите содржините кои се содржани во секоја организатор, и кружни дизајн ви овозможува лесно и брзо да се оди на позицијата која ја сакате за да ги ротира и да добиете на ставки сакате. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】 : мрзливи сузан кабинет организатор е идеален избор за чување на кујнски прибор, зачини, храна за бебиња, мирудии, храна за миленичиња, козметика, итн.Широко се користи во кујна, бања, студија маса, облекување маса, фрижидер, кабинетот и на други места.Се врти сад зголемува просторот за складирање, особено во провизии шкафови и длабоко-база кабинети, во кои предмети може да биде тешко да се постигне.Големина за да се вклопи во шишиња, конзервирана стоки, леќата пакети, пијалоци, кафе, мирудии, зачини, печење материјали, закуски, и повеќе; на Оваа ротирачки организатор е совршен во толку многу простории од домот, Обидете се во вашата кујна, занает соба, дом, канцеларија, во бања кабинети, па дури и под во кујната или комунални потоне.Најважно од се, уживајте во вашиот уреден дом.Совети за мрзливи сузан : Чисти со благ сапун и вода.Не ставајте го во машина за миење садови.Материјал : трајни полиетиленски материјал,BPA free Dimensions : 12*2.8 Инчи Зошто да се одбере оваа производи?☆Јасна визија за преземање на easliy☆Лесен пристап до високо-внатрешен објекти☆Повеќе користи за проширување на домашниот простор☆Голем капацитет, поголем простор за користење☆Челик топката слајд, ротирачки постабилна и побезбедна.

Главните карактеристики

Избор на клиент