.

.

Qukipet Чадор Шапка, 25 инчен Риболов Чадор Капа за Возрасни и Деца, Hands Free Чадор Еластична Виткање Компактен УВ&Дожд Заштита Headwear за Риболов Голф Градинарство на Отворе?

Qukipet Чадор Шапка, 25 инчен Риболов Чадор Капа за Возрасни и Деца, Hands Free Чадор Еластична Виткање Компактен

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компактен Дизајн】- 25 инчи во дијаметар и може да се свитка како 15.7 инчи долг кој е пренослив и мала тежина.Овој чадор шапка ви држи сува во дождливите денови и нудат sunshade во лето. 【Една Големина Одговара на Повеќето】- еластичен headband обезбеди шапка и одговара скоро сите возрасни главата(глави помеѓу 7 - 8 инчи во дијаметар).На прилагодливи брадата рака држете го градинарство чадор цврсто во место. 【Heatproof т нека дожд или силна сонцето ги расипат вашата забава!.Облечен во нашата Qukipet чадор шапка може да се задржи ги двете раце за слободни додека заштита на главата од ветер или сонце.И двете се корисни и забавно да се користи, не само корисна направа за околу дворот, но, исто така, може да се користи како ноќта на Вештерките костим!.Голема Новина Подарок за вашиот татко, мајка и пријатели.Надворешниот Боја : Сина.Внатрешниот Боја : Сребро.Овој чадор е совршен партнер за дождливо и топло време. 25 инчи во дијаметар чадор шапка држи сонцето и дождот од добивање никаде блиску до вратот и рамениците.

Главните карактеристики

Избор на клиент