.

.

Ululani е Хавајски Избричат Мраз - Гурманските Избричат Мраз Сируп 3 Четвртиот Виножито Пакет - Вкусови: Сина Малина, Јагода, Пина Colada

Ululani е Хавајски Избричат Мраз - Гурманските Избричат Мраз Сируп 3 Четвртиот Виножито Пакет - Вкусови: Сина

DEN 5016.00

Пристапност
Во достапна форма

Најдобар Дегустација Избричат Мраз во Светот.Направени со Ултра-Прочистена Вода, & Чиста Шеќерна Трска.Направени со Премиум Овошни Purees (кога е возможно) и/или Одберете Концентрати.Вкусни!Точно-На-Вкус и Храбар Вкусови & Глутен Бесплатно!.Вклучува три 1 Четвртиот Шишиња.Овој вкусен "Виножито" комбинација е направен со Мауи е & хаваите сопствени Ululani е "Гастрономски" Хавајски Избричат Мраз вкусови.Долго време е познато во храна и да отсекува мраз connoiseur кругови како подготвување и сервирање на "Најдобар Вкус Избричат Мраз во Светот", нашата Сина Малина, Јагода, и Пина Colada Виножито Избричат мраз е сигурно да се погоди.Исто така познат како Избричи Мраз/ Снег конуси/Sno Топки/ Снег Мраз/ Kakigori/Patbingsu/ Хало-хало/ Raspas/ Raspados/ Granita/ Piragua/ Мраз Gola/ Мраз Kacangs/ Granizados/ Raspadinha/ Нам Kang Саи/ Baobing/ Raspadilla/ Raspada/ Raspao/ Granizada/ Cepillados/ Minutas/ Schaafijs/ Frio Frio/ Barad/ Gola ganda/ Copos, избричен мраз конфекции се популарен во голем број на земји ширум светот.Овие посебни сирупи, meld да се обезбеди освежување и шарени лекување.Одлично за keiki (деца) и возрасни од сите возрасти, овие вкусови се совршени за на партии, и специјални прилики.Кога пристигнале во третини или три ленти, на помеша рабовите на секој сируп се создаде живописни виножито тоа е како вкусни како што се убави.Сите вкусови "Поп" и се вистински вкус.Сите сирупи се направени со чиста шеќерна трска ,ултра-прочистена вода, премиум овошни purees (кога се применуваат), одберете премиум концентрати и свои посебни рецепти.Овие "гастрономски" вкусови/сирупи се исто така одлична за slushies, коктел миксери, и возрасни избричат мраз, итн.Ве молиме имајте на ум дека овие се 1 Четвртиот шишиња и не 750 m L големина, популарна во многу зачинет сируп шишиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент