.

.

Заврши SC760-16 16 Колосек, 1/2 Инчи C ПРСТЕН Пневматски Биче Прстен Алатка

Заврши SC760-16 16 Колосек, 1/2 Инчи C ПРСТЕН Пневматски Биче Прстен Алатка

DEN 12479.76

Пристапност
Во достапна форма

Користи 16 Колосек, C 1/2 Инчи Прстени.Прстен Затвора да 1/8" дијаметар.Се користи за мали мрежа, поли и ткаенина торба затворање, мечување, автомобилски седишта тапацир, карго мрежи, кафези и ракови стапица, итн.Целосна SC760-16 пневматски биче прстен алатка го користи 16 Мерач C Стил Биче Прстени.Отворен дијаметар на прстен е 1/2 инчи, и 1/8 инчи кога затворена.На SC760-16 тежи 2.8 фунти, и може да се одржи 145 прстени на списанието.На SC760-16 карактеристики лесно да се вчита списание, гума контрола, и избалансиран дизајн.Алатката е дизајниран за мали мрежа, поли и ткаенина торба затворање, мечување, автомобилски седишта тапацир, карго мрежи, кафези и ракови стапица, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент