.

.

uxcell PH2/SL6 Магнетни Двојно Заврши Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 1.97-инчен Должина S2 Моќ Алатка

uxcell PH2/SL6 Магнетни Двојно Заврши Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 1.97-инчен Должина

DEN 131.76

Пристапност
Во достапна форма

♛ : КАРАКТЕРИСТИКИ : месо тело Големина : Хексадецимален 1/4-Инчен; Вкупна Должина : 50mm/ 1.97-инчен; Малку Тип : SL6/PH2; Површинска обработка : Sandblasting; Материјал : S2 Легиран Челик. ♛ : ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 Pcs x Дупчиња Главата Филипс Шрафцигер Малку; Овие Шрафцигер Битови се со магнетни дизајн. ♛ : СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Оние Дупчиња Главата Филипс Шрафцигер Делови се направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина. ♛ : ИДЕАЛЕН МАГНЕТНИ ШРАФЦИГЕР - Широко се користат за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки, др. ♛ : ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА НА ШРАФЦИГЕР се справи со двојно уво страни на малку месо тело; Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени Слот шрафцигер битови. * Магнетна совети, може да си го цица на завртки лесно кога се користи за тоа.* Лесно да се инсталира на шрафцигер рачка на малку месо тело.* Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени крстот главата шрафцигер битови.* Направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.* Оние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.Спецификации : месо тело Големина : (Хексадецимален) 1/4-inch Bit Тип : SL6/PH2 Total Должина : 50mm / 1.97-inch Material : S2 Package Содржина : 1 x Шрафцигер Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент