.

.

Органски Златен Тигар Куркума Енергија Лимонада - Воспаление Олеснувања, Имунитет Поддршка и Секојдневно Обновување на Пијалаци : Биолошки Активни Curcumin + Зелен Чај

Органски Златен Тигар Куркума Енергија Лимонада - Воспаление Олеснувања, Имунитет Поддршка и Секојдневно Обновување

DEN 1836.00

Пристапност
Во достапна форма

НА ЦЕНТАР ОД КУРКУМА - ОРГАНСКО БИОЛОШКИ АКТИВНИ CURCUMIN + ОРГАНСКИ SUPERFOODS : 100мг на БИОЛОШКИ АКТИВНИ CURCUMIN (главниот лек што е дел од Куркума) спакувани во секој 12 FLOZ шише.СЕКОЈДНЕВНО ЗДРАВЈЕ + WELLNESS + ЕНЕРГИЈА ФОТО : Ние Топлина нашиот Комерцијален Мешавина на Органски Curcumin + Органски Superfoods на Одредена Висока Температура, создавање на Биоактивни Формула за Максимална Апсорпција и Ефективност.ВКУСНА ВКУС : Нашите вкусни, Хранливи материи - густа, Растителна Основа Куркума Лимонада помага со Секојдневно Обновување.ВИСТИНСКИ И ЕДНОСТАВНИ СОСТОЈКИ : 100 MG на Биолошки активни Curcumin + Органски Ѓумбир + Органски Зелен Чај + Органски Вар & Сок од Лимон .Здрава 12 мл пијалок кој е Органски , не-ГМО, вегетаријанци и глутен бесплатно во BPA free шише за чистота, здравје и животната средина.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ И РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : се Користи како Имунитет бустер & додатоци во Исхраната, идеал за Здрав Енергија, поттик и Помагање на Варењето, Виталност и Борба против Воспаление.

Главните карактеристики

Избор на клиент