.

.

Mkono Шапка Рек Бејзбол Капа Организатор на Врата и Ѕидот 2 Ремени се Одржи До 20 Капи Капа Складирање Закачалка Каубои Капа Држачот за Бејзбол Капи Плакарот Организат?

Mkono Шапка Рек Бејзбол Капа Организатор на Врата и Ѕидот 2 Ремени се Одржи До 20 Капи Капа Складирање Закачалка

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Голема Способност Шапка Полици:Доаѓа со 2 ремени, секоја рака има 10 клипови на тоа - може да се одржи до 20 капи.Голема способност бејзбол капа организатор рака е совршен за чување алатка за капи складирање, ослободи вашиот плакар простор.На два Начини за Бесење : Нашата капи организаторот може да висат над вратата или на ѕид.Со 2 одделни ремени, можете да го користите шапка закачалка во две различни соби.Доаѓа со necessory виси куки и ноктите, можете лесно да се откажам шапка решетката на врата или ѕид следење на настава.Погоден за врати со дебелина од 3.5-5cm.Функционална и Декоративни : Нашата шапка рек опремени со уникатен-дизајниран куки да се откажам капи со кршење на точка на врвот на капа во кука, кој не само што ќе се задржи на капи во форма, но исто така diaplay моделот на капа.Изгледа уредно и организирани.Совршен за чување и ги красат вашиот плакар, спална соба, cloakroom.Специјално Дизајнирани Тока за Бејзбол Капи : Усвојување вградени виси метод, капи може да остане цврсто, не е лесно да се лизга надвор, и лесно може да се чуваат и да се соблече.На капа е секогаш стојат напред, за разлика од другите кука-тип шапка решетката која капи ќе се соочи лево или десно, изгледа неуредна. ( ЗАБЕЛЕШКА : Погоден за капи со малку купола копчиња на врвот. ).Пакет и Големина на : inludes : 2 ремени, necessory виси куки и ноктите, инструкции.Димензии : Должина на рака : 65.5 - 85 инчи (со прилагодување копчето, може да се прилагоди помеѓу 65.5 - 85 инчи), Растојанието помеѓу куки : 5 инчи.Вкупната должина(со бесење куки) : 73 - 92 инчи, одговара на врата во 73-92 инчи должина.Сет од 2 Капа Организатор на Вратата & Ѕид На бејзбол капа решетката е со голема capabilty, е идеален како капи чување и прикажување на решетката, соба додатоци за собирање или друга употреба, тоа е лесно да се добие предмети на организиран и чистење на вашиот дом.Детали : Димензии : Должина на рака : 65.5 - 85 инчи, Вкупната должина(со бесење куки) : 73 - 92 инчи, одговара на врата во 73-92 инчи должина.Боја : црна Она што е во Пакет : капа рака *2 necessory куки и ноктите виси инструкции.

Главните карактеристики

Избор на клиент