.

.

Мини Десктоп Биро Календар 2022, Едноставна Преносни Pendulums Календар Застане Табела Календари за Домашната Канцеларија(Б)

Мини Десктоп Биро Календар 2022, Едноставна Преносни Pendulums Календар Застане Табела Календари за Домашната

DEN 100.56

Пристапност
Во достапна форма

Големина : Прибл.7.5x9.5x2.5cm.симпатична и мали.Погодност : Ретро злато метал калем, можете да 360° лесно да се претвори страници, свитлива триаголник база, многу стабилна положба на десктоп.Прекрасен Дизајн : Со едноставни и morden дизајн, ова, исто така, може да декорирате вашиот дом.Оваа едноставна календар ќе ви даде подобро расположение.Совршен подарок за вашите пријатели, семејства, колега во Божиќ ден, Нова Година и сл.Премиум Труд е Направен од висок квалитет на хартија материјал, лесни, трајни, не е лесно да се скрши.Добар Потсетник : Ова мали календар може да се користи како планер, неделни, месечни распореди, дневен ред, правење на вашиот живот планирани, ве потсети на важни датуми и да ви помогне да остане свесни за тоа време.Биро табела оркестарот, одлична за статистика дома канцеларија училница, бизнис подарок идеја.Боја : Б.

Главните карактеристики

Избор на клиент