.

.

POCREATION Туш Фармацевт, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Гел Сад, 200 Ml Ѕид Прирачник Сапун Пумпа со 1 Комора за Чување на Шампон Бања Додаток

POCREATION Туш Фармацевт, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Гел Сад, 200 Ml Ѕид Прирачник Сапун Пумпа со 1 Комора

DEN 885.36

Пристапност
Во достапна форма

[Висок Квалитет] квадратни туш фармацевт е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е здрав, не rusty или корозија. [Висок Капацитет] Овој Капацитет на нашите туш фармацевт е 200ml, тоа е погоден за содржат шампон, туш гел и течен сапун, и е лесно да пумпа надвор. [Стилски Фармацевт] нерѓосувачки челик туш фармацевт има мат црна површина, која може да одговара на повеќето дома декорација стил. [Лесно да се Инсталира] На refillable фармацевт доаѓа со ѕид монтирани hardwares, и е лесен за завртка на ѕидовите, е погодна за тоалети, бањи, тоалети и кујни. [Широк Спектар на Апликации] Нашата туш фармацевт може да се рефил лесно, тоа е погоден за семејството бањи и кујни и сл.Спецификација : Предмет Тип : Туш Фармацевт Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна Капацитет : 200ml Процес : Црна Прскање Стил : Ѕид-Монтирани Тежина : Околу. 564g / 19.9 мл Производ Големина : Прибл. 210x50mm / 8.3x2.0in Пакет Листа : 1 x Сапун Фармацевт 2 x Завртка 2 x Проширување Помине 1 x Хексадецимален Клуч Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Item Type:
Shower Dispenser
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Black
Capacity:
200ml
Process:
Black Spraying
Style:
Wall-Mounted
Weight:
Approx. 564g / 19.9oz
Product Size:
Approx. 210x50mm / 8.3x2.0in
Package List:
1 x Soap Dispenser :
2 x Screw :
2 x Expansion Nail :
1 x Hex Wrench :
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент