.

.

kaaka 1 Пар Тркачки Стил на Лента - Автомобил Надворешноста Огледало Налепница - Модерен & Лични Шема - 6.02 x 0.79 Авто Возило Надворешноста Дополнителна Декорација Decal Дод?

kaaka 1 Пар Тркачки Стил на Лента - Автомобил Надворешноста Огледало Налепница - Модерен & Лични Шема - 6.02

DEN 1440.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок-квалитет : Направен од високо-квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал,вода доказ и згаснат доказ.Тема : Трки стил на лента.Идеален за луѓе кои се во потрага модни трендови.Лесен за Инсталација : Само лепило дека тоа е многу лесно да се залепете ја налепницата.Лесно да се Отстрани : Лесно да се примени и се отстрануваат без остатоци или оштетување на површината.Големина : 15,3 см x 2cm/6.02" x 0.79"(Прибл.).Спецификации : Направен од висок квалитет на мисловните МИЛЕНИЧЕ материјал, фина изработка, не исчезнува.Направете вашиот автомобил или мотор уникатна и прекрасна.Лесна инсталација, само лупам и стап.Точка Име : Rearview Огледало Налепница Материјал : Рефлексивни МИЛЕНИЧЕ Количина : 1 Пар Карактеристики : Лента, Автомобил DIY Оркестарот, Лесно да се Примени Еден Големина : 15,3 см x 2cm/6.02" x 0.79" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар на Rearview Огледало Налепници.

Главните карактеристики

Избор на клиент