.

.

Трајно Отстранување на Влакна за Жените ,Безболно Отстранување на Влакна Уред со 500000 Трепка мраз Функција,Ласерско Отстранување на Влакна се Користат за Тело под П

Трајно Отстранување на Влакна за Жените ,Безболно Отстранување на Влакна Уред со 500000 Трепка мраз Функција,Ласерско

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

безболно трајно отстранување на влакна : На hibeauty IPL ласер отстранување на влакна 600000 трепка.светлината е многу нежна, особено за прв пат корисници или работат на нежни области, како што се лицето или бикини линија. 6 Нивоа на отстранување на влакна, за жени &мажи : 6 различни енергетски нивоа за да се прилагодат на различни кожата.Можете да ја прилагодите нивото според кожата област и вашето чувство.Првиот пат кога ќе треба да подобро искористување на ниво 1 ,отстранување на влакна се користат за бикини линија, пазувите, прсти, усните, рацете, нозете, стомакот и грбот.користете совети за ipl отстранување на влакна : pls.бидете сигурни дека вашата кожа и коса отстранување да биде во 90 степени ангел, а потоа можете да го видите индикаторот за возврат да се виолетови.Тоа може да работи сега.притиснете сонцето копче.Дома ipl ласер отстранување на влакна : во Споредба со цената на салон за депилација методи, овој At-home отстранување на влакна уред е повеќе економски, по употребата на тоа,ќе се добие повеќе и повеќе убави и сигурни во себе.Квалитетот гарантира на ласерско отстранување на влакна : вие не може да се добие бесплатно ласерско отстранување на влакна, доколку постои било каков квалитет проблем,pls.контактирајте со нас преку е-маил.

Главните карактеристики

Избор на клиент