.

.

КАМЕН ПОСТАВУВАЊЕ ПРСТЕН КЛЕШТИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 5

КАМЕН ПОСТАВУВАЊЕ ПРСТЕН КЛЕШТИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 5

DEN 756.00

Пристапност
Во достапна форма

Ова е нов пар на поставување камен клешти.Се користи за поставување или затегнување prongs.Кутија заеднички изградба одржува усогласување на вилиците, дури и под стрес.Има костец за вашата удобност и леснотија на користење.Тоа се мерките околу 5" (127 мм) долго.Камен Поставување на Клешти За Поставување Или Затегнување Prongs Ова е нов пар на поставување камен клешти се Користи за поставување или затегнување prongs Кутија заеднички изградба одржува усогласување на вилиците, дури и под стрес Има костец за вашата удобност и леснотија на користење Таа мерки околу 5" (127 мм) долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент