.

.

Убавината Круша Темно Место Пенкалата Смена за Лице и Тело - флеки од Сонце Места Смена, Сите Типови на Кожа

Убавината Круша Темно Место Пенкалата Смена за Лице и Тело - флеки од Сонце Места Смена, Сите Типови на Кожа

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА - Нашите темно место серум беше развиена за повеќе типови на кожа и кожа на ѕвонење, плус тоа функционира одлично и за двете жени и мажи.Ако се чувствувате непријатно по употреба, ве молиме престане да го користи.Да се чува на ладно и суво место, спречување на децата од јадење од грешка и да се далеку од децата. Почекајте околу 15-20 минути за акни место третман за сува completely3.Таа е насочена кон сите видови на хиперпигментација од темнината, дефинирани точки да се помал, повеќе нејасна точки кои може да се широко се шири над вашето тело.РАЗВИЕНА ЗА ЛИЦЕ ДЕКОЛТЕ РАЦЕТЕ На акни место третман за Лице со кожата сјај својства спакувани полн со здрави природна добрина да се користи на лицето, рацете, телото и има чудесен сјај на кожата ефект.Тоа е една кора-off маска што може лесно да се елиминираат темни дамки, пеги, сончевите дамки или флеки.КАРАКТЕРИСТИКИ : - Блок на регенерација на Меланин - Исчезнат пеги и Melasma - Заличи тонот на кожата - Moisturizes кожата - Разубават кожата и тен - Негуваат кожата со сите потребни хранливи материи - Поправка на оштетена кожа, се нежна кожа која е помеко, и повеќе elastic HOW ДА USE1.

Главните карактеристики

Избор на клиент