.

.

Epsoak Epsom Сол Спиење Формула 4 lbs. - Лаванда Бања Соли, Спиење И & се Релаксирате со Epsom Сол & Природни Лаванда Етерични Масла (Количина 2 x 2 lb. Кеси)

Epsoak Epsom Сол Спиење Формула 4 lbs. - Лаванда Бања Соли, Спиење И & се Релаксирате со Epsom Сол & Природни

DEN 988.80

Пристапност
Во достапна форма

СИТЕ ПРИРОДНИ EPSOM СОЛИ НАПРАВЕНИ СО ЕТЕРИЧНИ МАСЛА : Спиење Формула е сите природни лек за смирување на замор и болка во мускулите додека промовирање подлабоко, подобро ноќен сон.Тоа е совршено бања впие/нога впие за опуштање на крајот на еден долг ден.ПРЕМИУМ без СУРОВОСТ БАЊА СОЛИ : Epsoak Спиење Формула е направен со премиум Epsom Сол (Магнезиум Сулфат) исполнет со Лаванда етерични масла.Скокајќи Bunny заверена без суровост.НАПРАВЕНИ ВО САД : Познат по својот врвен квалитет и многу терапевтски намени, Epsoak Epsom Сол лесно се раствора во млака вода.Epsoak е природно проѕирен/бела сол во средни зрна (0.2-3мм).Се РЕЛАКСИРААТ И РАЗВИВАМ : Релаксира умот и телото да се промовира мирен ноќен сон.Омекнува кожата и ја смирува болка во мускулите и болки.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Овде во Сан Франциско и Сол Компанијата ние сме убедени дека ќе бидете целосно задоволни со нашите производи, која е причината зошто ние стоиме зад секој објект што ги продаваат.Ако не сте целосно задоволни со купувањето допрат до нас директно и ние ќе го направи тоа право.Познат по својот врвен квалитет и многу терапевтски намени, Epsoak Epsom Сол лесно се раствора во млака вода.Epsoak е природно проѕирен/бела сол во средни зрна (0.2-3мм).Epsoak Спиење Формула од Сан Франциско Сол Компанија е направен со премиум Epsom Сол (Магнезиум Сулфат) исполнет со Лаванда етерични масла.Спиење Формула е сите природни лек за смирување на замор и болка во мускулите додека промовирање подлабоко, подобро ноќен сон.Тоа е совршено бања впие/нога впие за опуштање на крајот на еден долг ден.Познат по својот врвен квалитет и многу терапевтски намени, Epsoak Epsom Сол лесно се раствора во млака вода.Epsoak е природно проѕирен/бела сол во средни зрна (0.2-3мм).

Главните карактеристики

Избор на клиент