.

.

YOKO Спа Млеко Сол Бања Со Витамин E & Б3-300g (Оригинал)

YOKO Спа Млеко Сол Бања Со Витамин E & Б3-300g (Оригинал)

DEN 193.92

Пристапност
Во достапна форма

Yoko Млеко Спа Сол 300 г.Отстрани нечистотијата депозит и мртвите клетки од кожата од вашето тело, ви дава нови и светли кожата.Парична казна Сол помага во разјаснување на кожата.Млечните Протеини ја прави кожата мазна и мека.Витаминот Е го збогатува влажност и еластичност.Exfoliating тело за миење со млеко протеин кој се одржува кожата младост и мекост, како и формирање слој за да се заштити кожата хидрат.Одржување на кожата на влага рамнотежа и се открие на сомот мазна кожа.Отстрани нечистотијата депозит и мртвите клетки од кожата од вашето тело, ви дава нови и блескава кожа парична Казна Сол помага во разјаснување на кожата Млеко Протеини прави кожата мазна и мека Витамин Е збогатува влажност и еластичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент