.

.

Primo Линии Траен Хидра Мат Усна Сјај Сет од 12 Нијанси — Убавина Шминка Козметика Подарок за тинејџерки — 12 x .0176oz (5g) Усна Glosses во Сметководствената Кутија Случај

Primo Линии Траен Хидра Мат Усна Сјај Сет од 12 Нијанси — Убавина Шминка Козметика Подарок за тинејџерки — 12

DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма

Остава долготраен мат ефект и водоотпорен боја на усните. 12 Усна glosses во еден седиште во кој се бои кои се движат од едноставно да се ladylike, да се мистериозни и живописни.Бои : #01 Свила Indulgent, #02 Bustier, #04 Розова Страст, #05 Сигурни, #06 Lulu, #07 Купидон, #08 Избледени, #09 француски Слугинката, #10 Mondaze, #15 Разубавувањето, #16 Rosebud, и #22 Гола Со Мене.Погоден за секојдневна и канцелариски изглед, партии, ноќта настани, летна шминка, и вечера датуми.Прекрасен подарок идеја и порибување stuffer за тинејџерки, дами и жените.Различни шминка теми и ситуации често бараат различни усна нијанси за да се заврши изглед.Зарем не би било убаво да се бои кои се движат од едноставно да се ladylike, да се мистериозни и живописни?Траен Хидра Мат Усна Сјај Сет вклучува 12 усна glosses која остави траен мат ефект и водоотпорен боја на усните.Тоа се чувствува свиленкаста и дава исклучителен изглед како на кармин.Дали вие само сакате да додадете некои шминка нијанса на вашите усни, ќе излезе за шопинг, има лето партија, кои се подготвуваат за специјална вечера, на состанок, или едноставно ќе ја заводот за работа, овој широк спектар на усна сјај нијанси е вашата практична чанта простор-friendly другар!Тоа е исто така одличен прилог на вашето секојдневен и повремени make-up за полнење.Сетот доаѓа во практичен за носење, погоден за донесување заедно патува и на патувања или пак го сочинуваат ангажман, и го прави одличен подарок идеја за тинејџерки, дами и жените.БОИ : #01 - Свила Indulgent#02 - Bustier#04 - Розова Страста#05 - Убеден#06 - Lulu#07 - Купидон#08 - Избледени#09 - француски Слугинката#10 - Mondaze#15 - Разубавувањето#16 - Rosebud#22 - Голи Со Me Includes : 1 x 12-Парче Primo Линии Траен Хидра Мат Усна Сјај во Собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент