.

.

Франциско Гоја Sazonador Вкупно - Заврши Сите Намена Леќата, 11 Унца

Франциско Гоја Sazonador Вкупно - Заврши Сите Намена Леќата, 11 Унца

DEN 675.84

Пристапност
Во достапна форма

SAZONADOR ВКУПНО Подобрување на природни вкусови на храна со совршена комбинација на природни состојки, франциско гоја Sazonador Вкупно.Франциско гоја Sazonador Вкупно додава супер вкус во флеш.Овој сестран леќата микс вклучува совршена комбинација на Латино зачини што го прави вашиот оброк екстра посебно.Ние сме сигурни дека ќе ви се љубовта.СОВРШЕН ЛЕЌАТА франциско гоја Sazonador Вкупно е совршена мешавина на лук, кромид и латинска зачини кои додава брзи вкус за секое месо, пилешко, риба и зеленчук.Само посипете со текот на месо, пилешко, морски плодови и зеленчук пред готвење.Исто така можете да го користите да се стиска до вкусот на салати, сосови, и супи.Едноставен тресат е за сите што е потребно!.РАЗНОВРСНА Овој сестран леќата микс вклучува совршена комбинација на Латино зачини што го прави вашиот оброк екстра посебно.Ние сме сигурни дека ќе ви се љубовта.Франциско гоја Sazonador Вкупно е совршена мешавина на лук, кромид и латинска зачини кои додава брзи вкус за секое месо, пилешко, риба и зеленчук.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ, Ако тоа е франциско гоја..тоа мора да биде добро! ¡Si es франциско гоја..tiene que ser bueno!.ЕДНО 11 УНЦА ШИШЕ Откријат франциско гоја е неверојатна разновидност на зачини на Свеж, Мало и Премиерот Провизии.Големина : 11 Унца (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент