.

.

НИ Знаме Продавница Земја Јарболот Комплет со Прилагодливи Заграда, Принцот Едвард Остров

НИ Знаме Продавница Земја Јарболот Комплет со Прилагодливи Заграда, Принцот Едвард Остров

DEN 304.80

Пристапност
Во достапна форма

3ft x 5ft полиестер знаме. 6ft бела алуминиум фабрика (ротирачки) јарболот со 2inch злато finial.Здрав бела алуминиум прилагодливи заградата. 2 јасно пластика EZ планината клипови.Атрактивни и издржливи.Овој Свет Фабрика Знамето Пол Комплет со Прилагодливи Заградата комплет вклучува нашата генерација стандард печатени полиестер земја знамиња.Овие се многу привлечни, трајни знамиња, отпечатена на свилен изглед на полиестер ткаенини.Одлична за употреба на отворено или затворено.Вашето знаме никогаш нема да се завитка околу северниот пол повторно со овој висок квалитет ротирачки знамето пол.Ве молиме имајте во предвид : се Препорачува максимум знаме големина за ова поле е 3ft x 5ft.Предмети во Комплет : Многу атрактивна 3ft x 5ft полиестер светот знаме со метални grommets Висок квалитет 6ft бела алуминиум фабрика (ротирачки) јарболот со 2inch злато finial Здрав бела алуминиум прилагодливи заграда дека се прилагодува хоризонтално и вертикално на 25, 50 и 65 степен агли Пол вклучува 2 јасно пластика EZ планината клипови кои можат да се користат со grommet или банерот тип знамиња Одлична за станбени употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент