.

.

Smittybilt JB48-FT Текстура Црна Тубуларна Предниот Браник

Smittybilt JB48-FT Текстура Црна Тубуларна Предниот Браник

DEN 5055.84

Пристапност
Во достапна форма

Спорт потпис изглед со пред-намалување на вертикална uprights.Нерѓосувачки челик дизајн е полиран да огледало финиш.Едно парче дизајн е robotically заварени за екстремна издржливост.Увери висок квалитет и стабилност.Тестирано под екстремни услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент