.

.

LotFancy Хип Отпор Бендови, Пакет од 3, Јамка Плен Бендови за Жените Нозе и Задник, Не се Лизга Кругови Glutes Ткаенина Вежба Бендови за Фитнес, Тренингот, Клеча - Зелена, Роз?

LotFancy Хип Отпор Бендови, Пакет од 3, Јамка Плен Бендови за Жените Нозе и Задник, Не се Лизга Кругови Glutes

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

3 ОТПОР НИВОА : Нашата плен, нога, колкот и основни тренингот бендови, доаѓаат во 3 различни должини и сила нивоа.Светлина, Средни и Тешки отпор бендови.Ги вклучите нагоре во зависност од тоа која вежба правиш, на кој степен сте во, или тешко сакате да им помогнам на себе.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Нашата вежба бендови доаѓа со преносни торбичката за лесно складирање, со што на мала тежина плен бендови погодно да го користите во секое време на секое место, било да е тоа во вашиот дом, канцеларија, теретана, па дури и да ги користите на одмор.СУПЕРИОРЕН ИЗДРЖЛИВОСТ & УДОБНОСТ : Нашите бендови се направени од дебел, трајни, висока еластичност ткаенина со внатрешноста анти-се лизга на зафат слој.Бендот ќе остане во место како што работат надвор - не се лизгаат, валање, или кршење.Мека поврзана ткаенина е удобно на допир.РАЗНОВРСНА : Ефективни за тонирање и зајакнување на различни делови од телото.Вашиот јадро, glutes, внатрешниот и надворешниот бутовите, колковите и колената.Дури и може да се користи за раката и рамото вежбање.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата јамка бендови се дизајнирани за да одговара на вашите специфични и интензитет ниво.Вие одлучувате колку е тешко ви оди.Одлична алатка за почетници да се добрите.

Главните карактеристики

Избор на клиент