.

.

Alera ALE Валенсија Серија D Врвот Биро, 71w x 35 1/2d x 29 5/8h, Махагони

Alera ALE Валенсија Серија D Врвот Биро, 71w x 35 1/2d x 29 5/8h, Махагони

DEN 1869.60

Пристапност
Во достапна форма

Комерцијални одделение worksurface и страничните панели понуда екстремна издржливост.Заштитна ивица помага да се спречи штета од удари.Заврши има јаглен акцент линија под worksurface.Здрав метал нога има прилагодливи leveler.Д-Топ Биро Школка и да се Вратите/Мост Школка продаден и предаден одделно.Боја : Махагони.

Главните карактеристики

Избор на клиент