.

.

Merrell Мажите Moab 2 Пропустливи Пешачење Чевли

Merrell Мажите Moab 2 Пропустливи Пешачење Чевли

DEN 1553.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% велур кожа, mesh.Увезени.Вештачки единствена.Перформанси велур кожа и решетката горниот.Јастуци, затворени-cell пена јазик го задржува влагата и остатоци надвор.Заштитни гумени пети капа.Дише мрежа обвивка. 5mm повлечи длабочина.Vibram TC5+ единствена.Искуство надвор од кутијата удобност во оваа вентилирани турист - број 1 во пешачење чевли.Во Merrell, ние веруваме во споделување на едноставен моќ да биде надвор.Без разлика кои и да сте, каде што ќе дојде, кој ќе љубов или тоа како ќе се движат — Секој треба да биде добредојден во отворено и каде животот нè води.Ние се стремиме да ги инспирира сите, бидејќи, заедно, ние може да ви помогне во заштитата на патеката ние го сакаме.

Главните карактеристики

Избор на клиент