.

.

Uliesc 14 Инчен Full Кревет Рамка со Headboard и Footboard, Не Кутија Пролет Потребни Тешки Метали Платформа, Премиум Челик Slat Душек Фондацијата со Складирање, Бучава Слободни Жел?

Uliesc 14 Инчен Full Кревет Рамка со Headboard и Footboard, Не Кутија Пролет Потребни Тешки Метали Платформа,

DEN 655.20

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Челик Slat : 14 инчен полна големина тешки кревет рамка се направени од издржлив челик, силна структура обезбеди прекрасен поддршка на 3500 фунти на статичен притисок.Максимална Меморија и Лесно Собрание : Полна Големина кревет рамка обезбеди 12 инчен висока под кревет складирање, така што може да се направи целосна употреба на спалната соба простор и да се направи тоа tidier.Ги содржи сите алатки што треба да се користи, собранието може да се заврши во неколку едноставни чекори.Не Кутија Пролетта Потребно е : Целосна кревет рамка одговара на појавување на душек големина L75"x W54", се стави на вашата латекс, пролет или на мемориска пена душек директно на врвот на метал платформа, и не кутија пролет е потребно.Headboard & Footboard : Избегнувајте душек пропаѓање, Интегрирани структура направи кревет рамка постабилна и го спречува структурни извртување.Внимателен детали се задржи на душек основа на бучава-слободен која лесно да заспие.Елегантен Дизајн : На грациозен и лесен дизајн ви овозможува да имаат повеќе можност.Можете да седи на кревет, само проп некои перници зад грб и ќе имаат удобно место.

Главните карактеристики

Избор на клиент