.

.

Гама Спортски Премиум Кат Штанд Тенис-Рекет-Stringing-Машини

Гама Спортски Премиум Кат Штанд Тенис-Рекет-Stringing-Машини

DEN 4078.80

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КАТ МИРУВАЊЕ : На здрав стојат претвора вашиот tabletop жила машина во која стои модел.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Дајте му на вашиот назад пауза; поставите вашиот рекет жила, на висина што работи за вас.МОБИЛНА СТАНИЦА : Завртете го вашиот Гама жила во мобилни стои модел со MFSC кат штанд casters.ГАМА КОМПАТИБИЛЕН : се Вклопува Прогресија II и X-Серија машини; не се компатибилни со Прогресија 200. ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Следете ги инструкциите брзо да се изгради на застане и да го прикачите некоја жила машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент