.

.

G128 – Колорадо државното Знаме | 3x5 нозе | Извезени 210D – Внатрешна/Надворешна, Живописни Бои, Месинг Grommets, Квалитет Полиестер

G128 – Колорадо државното Знаме | 3x5 нозе | Извезени 210D – Внатрешна/Надворешна, Живописни Бои, Месинг Grommets,

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

210 D Полиестер : Ова G128 знаме е направен со квалитетот полиестер, обезбедување на знамето со траен долговечност и отпорен на вода квалитети.Тоа лета, така и во високо-брзината области и има извонредни перформанси против УВ зраци и бури.Вез : Оваа убава знаме е извезена со голема грижа.Увезени, 100% Полиестер.Дувачкиот Grommets : На месинг grommets вклучени во знамето се ' рѓа отпорни и имаат засилен рабовите за да се спречи rips и frays.Заклучување-Крои : Четири реда на заклучување-шевови на мува полите дава знамето дополнителна издржливост во сите временски услови.Големина на : Големи 3x5 ft (90x152 cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент