.

.

ATEC T3 Професионални Вата Tee, Црна/Сребрена , 23 - 43 Висина Опсег

ATEC T3 Професионални Вата Tee, Црна/Сребрена , 23 - 43 Висина Опсег

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Helically завиткани конус е дизајниран да се намали отпорот за време на контакт, давајќи hitters оптимално повратни информации за секој замав.Единствена форма на конус промовира и минимален отпор и максимална издржливост.Мазна телескопски дизајн им овозможува на висина за да се прилагоди овозможување на играч за да ги практикуваат своите механика на замав-патеки во текот на штрајк зона.Патентираната брзо ослободување систем дава на играч способноста да се постави и расклопување на tee во секунди.Брз пресврт на Т-завртки, матичните и база лесно можат да бидат одделени, што патува многу лесно.Токму конструиран за да се зголеми позитивниот контакт зона повратни информации за hitters, додека, исто така, комбинирање на издржливост и преносливост.На Т3 линија е дизајниран и изграден со елитата играч во умот и е преполна со водечка индустрија на карактеристики.Овие tees се staples во секој Голем Лига кафез и се користи од страна на елитата играчи во секоја возраст.Техника : .Нашите helically завиткани композитни конус е дизајниран да се намали отпорот за време на контакт, давајќи hitters оптимално повратни информации за секој замав.Уникатна форма и изградбата на нашата конус промовира и минимален отпор и максимална издржливост.Трансформира : .Мазна телескопски дизајн им овозможува на топката висина да биде брзо да се прилагоди овозможување на играч за да ги практикуваат своите механика на замав-патеки во текот на штрајк зона.Патување : .Патентираната брзо ослободување систем дава на играч способноста да се постави и dissemble на tees во секунди.Со брз чекор на Т-завртки, матичните и база лесно можат да бидат одделени, што патува многу лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент