.

.

Golray Електрични Воздух Балон Пумпа 7 Млазници Inflator Компресор за Партија Украси, Фолија Балони, Плива Прстени Гумени Играчки за Компресија Торба, 110V 600W

Golray Електрични Воздух Балон Пумпа 7 Млазници Inflator Компресор за Партија Украси, Фолија Балони, Плива Прстени

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Супер Широк Апликација Електрични Балон Пумпа - Не само латекс балон inflators, фолија балони, писмо фолија балони, број фолија балони, но, исто така, може да inflator базен, гумени душеци, пливање прстен, гумени кревет, гумени играчки, компресија торба, итн. 2-во-1 Електрични Воздушна Пумпа - Овој електричен балон пумпа може да биде и надуени и вдишување.Цел овој мултифункционален воздушна пумпа, која може да ги задоволи дневните барања на inflating и издувниот воздух, да заштедат време и пари!Една партија љубител на семејството мора да се има.ЗАБЕЛЕШКА - Не се работи за 2 часа права. 7 Компјутери Млазницата Вклучуваат Опремени со различни големини на млазницата, според вашите потреби да се комбинираат, на шалче можат да се прилагодат на различни калибар.Натпревари повеќето гумени производи на пазарот.Брзо Балони Inflator - Влезен напон : 110-120 V.Фрекфенција : 50/60 Hz.Американската Стандарден Приклучок, рачно и автоматски транспорт на 2 начини, Преносни симпатична љубов дизајн, нашите балони Компресор Надува Воздух брзо(1.5 секунди за да се пополни 10-инчен латекс балон).Најчесто се користи во некои активности/ фестивалот/ партија/прослава/ декорација.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 мулти-функција електрични ВОЗДУШНА ПУМПА, 7 Компјутери varisized млазницата, 1 црвена цевка за големи надуени играчки надува и системите за издувни гасови, 1 Подарок Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент