.

.

Cobb Промо Бербер (Бела) Пердув Знаме - Замена На Знамето Само (Без Poleset)

Cobb Промо Бербер (Бела) Пердув Знаме - Замена На Знамето Само (Без Poleset)

DEN 947.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршен отворено рекламирање swooper банер знак за barbershops и фризер бизниси.МАТЕРИЈАЛ : Тешки полиестер.издржливи и отпорни на временските.Еден двострано печатење.БЕНЕФИЦИИ : ја зграпчува внимание од далечина.Ја зголемува видливоста и сообраќај во вашиот бизнис.КАРАКТЕРИСТИКИ : Нема правец потребно.ВКЛУЧУВА : Една прибл 12ft високи и 2,5 ft широк пердув знаме.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент