.

.

Приклучоци Игра и Дрвени ги Собереш Стапови Комбо Пакет. 12 Метал Злато и Сребро Jax. 2 Големини на црвени високи Отскокнување Топки. 40 Ги Собереш Стапчиња. Забава Ретр?

Приклучоци Игра и Дрвени ги Собереш Стапови Комбо Пакет. 12 Метал Злато и Сребро Jax. 2 Големини на црвени високи

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Ретро игри! 12 цврсти, квалитетни, сребро и злато приклучоци. 2 црвени топки.Еден мал за деца и една голема за возрасни. 40 дрво Собереш Стапчиња.Лесно да ги прочитате инструкциите. 1 drawstring торба торбичка и гроздобер сад. 2 семејството игри совршени за подароци.Божиќ подарок, порибување stuffer, родендени.Одлично за момчиња, девојки и возрасни.Доживеете носталгија и спомени.Игри за семејство игра ноќ.Забавни игри!.Популарни игри за деца кои го намалуваат екранот време и да се поврзете со вас, деца и внуци.Може да се игра со затворен или отворен.Juegos де меса.Ретро играчки за деца.Семејството игри за деца и возрасни. 2 плеер игри што доаѓаат со приклучоци игра со топка и да ги Собереш Стапови оригиналната игра.Игри за возрасни и семејството и да се забавуваат семејство игри.Совршена големина за патување игри со ретро игра случај. 100% Задоволството на Клиентите - Вашата среќа е важно за нас!Нашите Приклучоци и ги Собереш Стапови имаат 30-ден без прашања праша гаранција.Класичен, со висок квалитет сет од 12 приклучоци и ги Собереш Стапови во гроздобер, ретро тема.Пријатно и забавно!Игри вклучува 2 големини на црвениот жив топки, 6 сребрени тон приклучоци, 6 злато тон приклучоци, 40 Собереш Стапови и целосен сет на инструкции.На приклучоци се цврсти и злато и сребро боење се пријатно функција која ви помага да ја поставите оваа прекрасна сет на приклучоци за разлика од останатите.Гроздобер пакување затвора удобно и може да се користи за чување и носат игра за.Возрасни и деца подеднакво ќе уживаат во овие класичен, преносни игри!Нашите производи се тестирани од страна на Овластен Лабораторија и се во согласност со применливите сојузна деца производ безбедносни барања.Потрошувачите во безбедноста и придржувањето кон високите стандарди за безбедност е наш приоритет.Така, се стави долу вашиот gadgets, и да поминуваат повеќе квалитетно време со вашето семејство и пријатели со класична игра на Дигалки и ги Собереш Стапчиња.Бабата Дедото, Мајка, Татко, Тетка, Чичко и деца сигурно ќе уживате во оваа носталгична омилени сите времиња кат игра.

Главните карактеристики

Избор на клиент