.

.

Пилот Автомобилската WH142-14S-Б 14 Инчен Супер Спорт Црна и Сребрена Универзална Hubcap Тркало Покрива за Автомобили | Сет од 4 | Вклопува Тојота Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Chevy Ch

Пилот Автомобилската WH142-14S-Б 14 Инчен Супер Спорт Црна и Сребрена Универзална Hubcap Тркало Покрива за Автомобили

DEN 1372.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесен, безбеден инсталација користење на микро-прилагодлив задржување на систем за совршен обичај се вклопуваат.Тркало покрива одговара на повеќето модели на возила брендови, вклучувајќи Тојота, Нисан, Хонда, Ford, Chevrolet, Киа, Mazda, Hyundai, Мицубиши, Субару, "Фолксваген" и повеќе.Изградена од корозија и ' рѓа-отпорни ABS, со lustrous, издржливи завршница.Економичен начин да им даде голема визуелна надградба на вашиот возила' профил.Белешка : Постојат корекција на центар капа за да ја прилагодите стегање на fitment врз челични тркала.Љубезно ве молиме да користите прирачник за детали страница, која покажува како точно да се прилагоди на овој производ.Големина : 14 Инчен | Боја : Супер Спорт/Black & Сребрена.

Главните карактеристики

Избор на клиент