.

.

Бамбус Десктоп Организатор, Биро за Складирање Организатор Публикации, 2 Ниво Книга Полица Bookcase Чување на датотеки со 1 Фиока, Отворени Полици за Спалната соба Днев?

Бамбус Десктоп Организатор, Биро за Складирање Организатор Публикации, 2 Ниво Книга Полица Bookcase Чување на

DEN 1274.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени од 100% природни бамбус.Тоа е издржлив доволно за да се носат тешки книги.Неговата површина е мазна и водоотпорен, и тоа е брзо и лесно да се избрише со партал. 【Широк спектар на апликации,】 Оваа мала книга полица е мулти-цел чување на полица.Големината е 19.7 (L) x 7.5 (W) x17.7(H) инчи.Публикации целосно да се смета за разни потреби, 2-Ниво tabletop организатор дизајн со 1 фиока обезбеди доволно простор за вашите книги и други содржини. 【Лесно да се Соберат】инсталација на овој bookcase е многу лесно.Постои англиски јазик прирачник за внатрешна пакетот.Ќе откриете дека можете да инсталирате во многу кратко време. 【Лесно да се Одржи】На Самостојна публикации дизајн ви овозможува да се одржи овој производ на било која површина во спалната соба, дневна соба, кујна и така натаму.Во споредба со дрвена структура, тоа е полесен во тежина и лесно може да се пресели. 【Фирма за Поддршка на Корисниците】Ние обезбеди пациентот и навремени услуги на клиентите.За било какви прашања пред да ја купите и било какви прашања по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Мазност : Ние полски на бамбус дрво панел непречено да се направи тоа лесно да се чисти.Анти- 'рѓа&Mildew доказ : Ние врши 360-степен анти-mildew третман на производот и да го користите анти-' рѓа челик ноктите за собрание.Природен Материјал : 100% Изработени од природни бамбус дрво, без хемиски мирис да наштети на вашето здравје.Добар подарок идеја за вашето семејство или колеги.

Главните карактеристики

Избор на клиент