.

.

Heaven2017 6 Парчиња Модни Подароци Вода Сенка 3D Анти Лизга Водоотпорен Када Плочка Налепница - Сина

Heaven2017 6 Парчиња Модни Подароци Вода Сенка 3D Анти Лизга Водоотпорен Када Плочка Налепница - Сина

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

Вода сенка шема налепници, уникатен и посебен.Не се лизга, водоотпорен и носат-отпорни.Лесно да се отстрани decals со малку напор и без неуредна остатоци.Одлично за кадата, плочки, трпезариска маса, итн.Големина : 15cm x 15cm/5.91" x 5.91" (Прибл.).Не се лизга, водоотпорен и носат-отпорни.Одлично за кадата, плочки, трпезариска маса, итн.Лесно да се отстрани decals со малку напор и без неуредна остатоци.Точка Име : Кадата Sticker Material : PVCQuantity : 6 Sheets Features : Вода Сенка Шема, Анти се Лизга, Мулти-purpose Size : 15cm x 15cm/5.91" x 5.91" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 6 Парчиња од Кадата Налепници.

Главните карактеристики

Избор на клиент