.

.

Rutland Производи Rutland 16507 7-Инчен Плоштадот Жица Тема Фитинг Оџак Издржам, 1/4-Инчен Цевка, Црна

Rutland Производи Rutland 16507 7-Инчен Плоштадот Жица Тема Фитинг Оџак Издржам, 1/4-Инчен Цевка, Црна

DEN 504.72

Пристапност
Во достапна форма

7-инчен плоштадот жица оџак за чистење со четка за ѕидарија или плочка chimneys.Направени со здрав, масло калено пролет жица чисти надвор soot, creosote, и сите други израстоци во вашиот оџак.Дизајниран за не-it-yourself сопственикот на куќата да се направи чистење на оџакот лесно. 1/4" NPT машки провира одговара на сите Rutland 1/4" NPT прачки (Предмети : 10624, 10672, КРК-18).Натпреварот големина на четката да внатрешноста мерења на вашиот flue за најдобри резултати.

Главните карактеристики

Избор на клиент