.

.

Bloomingville Пауловнија Дрво Постојана Календар, Браун

Bloomingville Пауловнија Дрво Постојана Календар, Браун

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени со пауловнија дрво.Никогаш не станува застарена.Ги чисти со сува крпа. 5.5"L x 2.5"W x 4"H. Место на вашата работна маса или на видливо место во вашата кујна или дневна соба.Бидејќи секое парче дрво се движи самостојно, таа секогаш ќе биде во можност да се покаже на тековниот ден и датум.Се одликува со црни букви и голема црна броеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент