.

.

Солиден Риџ 11548.03 Спартанско Браник, Преден, Стандард Завршува; 07-18 Jeep Wrangler JK , Црна

Солиден Риџ 11548.03 Спартанско Браник, Преден, Стандард Завршува; 07-18 Jeep Wrangler JK , Црна

DEN 6719.76

Пристапност
Во достапна форма

Спартанско Предниот Браник : пред Џип Спартанско браник е директен топ-во замена за акции JK браници, и вклучува тешки крик плоча, и Г shackle месеци; оковите се продава одделно.Целосна Ширина Заштита : Целосна ширина браник испорачува храбар, агресивен стил и силна плоча челик со капакот и заварување изградба; карактеристики на сатен црна прав грб заврши со ' рѓа и корозија; одржува фабрика светла за магла.Off Road Додатоци : Добие сериозни за off-возење со различни забавува куки, hitches, snorkel колекции и повеќе, кои се даде начин за излез во леплива ситуации.Ние нудиме челик winches, синтетички јаже или длабока вода snorkels и повеќе обновување додатоци.Солиден Риџ Џип Делови : да Смета на Солиден Риџ да ви обезбеди со докажано Џип делови и додатоци како браници, лифт колекции, тркала, внатрешни додатоци, подни облоги и повеќе за различни модели на Jeep.Пет годишна Гаранција : Нашата Солиден Риџ производи кои се опфатени со водечка индустрија на 5 година гаранција и Солиден Риџ Подни Облоги имаат Ограничен Живот Гаранции обезбедување на клиенти со поправка или замена предмет на одредени заеднички исклучоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент