.

.

5 Термални Ролни Хартија во Ролни се Вклопува Мини Џеб Печатач Smart Плаќање Терминал Печатач ПОС Приемот Печатач

5 Термални Ролни Хартија во Ролни се Вклопува Мини Џеб Печатач Smart Плаќање Терминал Печатач ПОС Приемот Печатач

DEN 619.20

Пристапност
Во достапна форма

5 Ролни печатење со фото хартија.Погоден за преносни Bluetooth џеб мобилни термички печатач.Направи белешки кон себе кој им помага на вашата работа и живот останете организирани.Светла бела редовни хартија не-лепило со директна термичка печатење. 57 x 30мм се Тркалаат.Пакет : 5rolls x Термички Papers Description : 5 Ролни Мини Преносни Џеб Фото Печатач 57x30mm Печатење Термички Paper100% сосема нов и висок quality Specifications : Боја : White Print тип : термички printing Paper големина : 57x D30mm ( стандард)Боја : Како shown Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Главните карактеристики

Избор на клиент