.

.

Maxmartt се Повлече Слем Latch,од не ' Рѓосувачки Челик Флеш Повлече Изведат Latch-Слем Latch (Сребро) за RV Морски Брод RV

Maxmartt се Повлече Слем Latch,од не ' Рѓосувачки Челик Флеш Повлече Изведат Latch-Слем Latch (Сребро) за RV

DEN 1615.20

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок степен на прецизност фрли од не ' рѓосувачки челик за подобрување на неговата сила и издржливост.Површината со огледало полирање финиш, со максимална отпорност;Доаѓа со сите потребни хардвер, лесно да се инсталира.отпор во saltwater и корозивни средини.Висока сигурност, директно го замени вашиот носи или скршена врата зглоб; Широко се користи во морските, брод, и yatch индустрија за брави.Површински Дијаметар : 46mm / 1.8 во.Направен од висок степен на прецизност фрли од не ' рѓосувачки челик за подобрување на неговата сила и durability Surface со огледало полирање финиш,со максимална отпорност;Доаѓа со сите потребни хардвер,лесно да се installresistance во saltwater и корозивни environments High сигурност,директно го замени вашиот носи или скршена врата зглоб; Широко се користи во морските,брод,и yatch индустрија за latches Specifications : Состојба : 100% Сосема New Material : Нерѓосувачки Steel Color : Silver Door/Panel Дебелина : 15 - 23mm Surface Дијаметар : 46mm / 1.8 in Package Тежина : Околу.92g Application : за морски,брод,RVPackage Листа : 1 * Рамна Повлече Latch Please Информации : ♛ Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-0.05 инчен грешка, ви благодариме за вашето разбирање.♛ Таму може да биде суптилен хроматските аберации помеѓу објекти и слики,и ние кои имаме прилагодени на повеќето реални држава.♛ : Доколку имате било какви прашања пред/по вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се направат нештата десно.

Главните карактеристики

Избор на клиент