.

.

Ретро Фризерски Салон Количка Фризер Берберот Убавина Комунални Количка,3-Ниво Количка со Фиоки, Медицински Коли,Спа Storage Системи

Ретро Фризерски Салон Количка Фризер Берберот Убавина Комунални Количка,3-Ниво Количка со Фиоки, Медицински

DEN 1092.00

Пристапност
Во достапна форма

★Практични и професионални количка за козметички салони, тетоважа, продавници, фризер , спа итн. ★Со 4 тркалање-вртливата слободни castors да се направи лесно движење. ★Одлична Врвот работа површина која ви овозможува да се одржи контејнери и други салон предмети. ★Силен и издржлив рамка за поддршка на количка цврсто. ★Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш,Поддршка на повеќе набавки. ▪ Модерен стил и внимателен дизајн направи да уживате во tasteful живот. ▪ Професионални количка за козметички салони, тетоважа, продавници, фризер , спа итн. ▪ Возен количка ќе го направат вашиот соби изгледаат уредно и елегантен, дозволувајќи им на сè да има свој место. ▪ Овој возен количка е многу издржливи, со помош на неговата Висока густина дрво одбор + ковано железо заграда, обезбедување на вашата долгорочна употреба. ▪ Складирање Количка, МНОГУ ЛЕСНО СОБРАНИЕ! ▪ Дури и ако вие не имате било какви DIY вештини, може да се стави сите делови заедно без никакви алатки во многу неколку минути. ▪ Со целокупната вчитување капацитет до 40kgs, тоа е многу корисна организатор да се одржи различни предмети, и убав прилог на секој дом и канцеларија. ★★Информација за производот : Количка Димензии : L x W x H= 17 x 10.8 x 31.1 инчи (50x35x85cm) Капацитет : 88lbs/40kg Материјал : Железо ★★Нашата услуга : ▪ Сме посветени да им даде на сите клиенти одлична шопинг искуство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ▪ Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, а ние ќе се потрудиме да се постигне 100% во задоволството на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент