.

.

AKOAK 24 Компјутери Бања Против Пролизгување Decal Бања Када Транспарентен Коло Против Пролизгување Decal Водоотпорен Цвет Туш Decal (Лента)

AKOAK 24 Компјутери Бања Против Пролизгување Decal Бања Када Транспарентен Коло Против Пролизгување Decal Водоотпорен

DEN 1603.20

Пристапност
Во достапна форма

Транспарентна текстура, дојде со лепило, се држи цврсто, да ги отстраните.Лесно да се солза, оставајќи ги без лепак остатоци.Пакување, вклучувајќи и 24 парчиња долго, 12 парчиња на круг, 12 парчиња форма на цвет.Големина, ленти околу 10*2 см/3.94*0.79 инчен, тркалезни 10*10 cm/3.94*3.94 инчен, цвет 10*10 cm/3.94*3.94 инч.Транспарентен анти-пропадна, површина има истакнати шема, може да одигра многу добар анти-пропадна ефект.Погоден за бања, када, скалите, базен, кујнски и други лизгава површини.Опис : Материјал : PEVA Големина : Прибл Stripe : 10*2 см/3.94*0.79 инчен Круг : 10*10 cm/3.94*3.94 инчен Цвет облик : 10*10 cm/3.94*3.94 инчен Дебелина : 0.9 mm Боја : транспарентна Стил : Долго : 24 парчиња Круг : 12 парчиња Цвет облик : 12 парчиња Спецификации : 12-24 парчиња Пакетот вклучува : 24 парчиња проѕирна лента бања налепници Карактеристики : површината усвојува три-димензионални жито, го зголемува триењето сила, користи остатокот увери, не мора да се грижите за да се лизга.Функција : Интимни и удобно, водоотпорен дизајн.Постои лепило лепило на грбот, која може да биде цврсто прикачен на подот без лизгање.УПОТРЕБА : поставката е совршен за лизгава површини како што се бањи, кади, скалите, базени, кујни, итн.Тоа е погоден за семејствата со стари луѓе и деца.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради прирачник за мерење имате разлика, ве молиме овозможи . 2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашите очекувања, ве молиме овозможи.

Главните карактеристики

Избор на клиент