.

.

Menudo Зачин се Меша Леќата 5oz. Вкусна Комбинација на Кромид, Лук, Оригано, Сушени Chiles и Зачини. Направи Автентичен Мексикански Menudo. Воздухот Тесни Resealable Торба. Невероја

Menudo Зачин се Меша Леќата 5oz. Вкусна Комбинација на Кромид, Лук, Оригано, Сушени Chiles и Зачини. Направи

DEN 1199.28

Пристапност
Во достапна форма

АВТЕНТИЧНИ MENUDO ЗАЧИН МИКС – Нашите леќата микс е суштествена состојка за изработка на традиционални Мексикански Menudo супа.ПРЕМИЈА ОД 100% ПРИРОДНО – Без додаден состојки ослободени од ГМО е.ПОЛНИ СО ВКУС – Нашите Menudo Зачин Микс е исполнет со вкусна комбинација од кромид, лук, чили пиперките, и зачини.Се ОДЛИКУВА СО ГОРДОСТ – Се подготвуваат во мали серии и спакувани во воздух тесни resealable торба.ЗАДОВОЛСТВО ВЕТУВАЊЕ - Ако не сакате вашиот Menudo Зачин се Меша, колку што тоа го направите, едноставно да ги споделите со нас она што прашање е и ние ќе направиме се што можеме за да се направат нештата право; Во Неверојатни Chiles & Зачини, ние се гордееме на извонредни услуги на клиентите.ФДУ Напомена : Овие наводи не се проценети од страна на Прехрамбената и Лекарската Администрација.Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.

Главните карактеристики

Избор на клиент