.

.

YARNOW 6pcs Анти Лизга Безбедност Када Налепница Туш Ленти Гази Туш Лента за Кади по Скалите Подови

YARNOW 6pcs Анти Лизга Безбедност Када Налепница Туш Ленти Гази Туш Лента за Кади по Скалите Подови

DEN 162.96

Пристапност
Во достапна форма

само лепило када decal Не се лизга конкавни и конвексни површина линии Помогне да се спречи лизга и паѓа.бања appliques Погоден за користење во бања подови, кади, тушеви, базени, скалите, кујна, било место каде што може да се лизга.не се лизга када тетоважи Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење и сл., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.бања анти лизга лента не се лизга ленти налепници се лесно текстура за да се подобри влечење на мазна површина, и ефективно спречување на пропаѓање.безбедност туш налепница Обезбеди дополнителна контрола дури и да има многу шампон пена или бања масло околу.Опис Анти Лизга Безбедност Када Налепница Туш Ленти Гази Туш Лента за Кади по Скалите Floors Features - Боја : Бела - Материјал : Пластика - Големина : Околу 20 x 2 x 0.1 cm Package Including6 x Анти-лизга Ленти.

Главните карактеристики

Избор на клиент